Логотип brmd-3

Про нас

ДІЗНАЙСЯ ПРО НАС ДЕТАЛЬНІШЕ
02

2013

У 2013 році був завершений проект по переобладнанню нашої машини БРДМ 2, який після завершення тюнінгу отримав ім'я «Льова». В результаті вийшов унікальний і неповторний вид транспорту з індивідуальним компонуванням та зовнішнім виглядом.

03

2014

«Льова» отримав шкіряний салон для зручного розміщення 7 осіб, сучасну аудіосистему, камери відеоспостереження та нічного бачення чотиристоронньої огляду, шумоізоляцію, три додаткові люка з куленепробивним склом 3-го класу, багажник зверху і сходи для зручного доступна до нього.

04

2015

Простірусередині салону булозбільшено для комфортного перебування і пересуванняпасажирів і т.д. Машина робилася для себе і не було перспектив дляїї прокату.

05

2016

У 2016 році було прийнято рішення продемонструвати результати наших старань з перевтілення в цивільний варіант бойової машини і можливості «Льови» як плаваючого позашляховика для того, щоб дарувати радість та приємні емоції людям! Адже не дарма ж було витрачено стільки сил, часу і енергії!

06

2017

Ми розробили маршрут "Танкова дорога". Запропонували це напрямки для любителів екстремального відпочинку. Прогулянка вийшла настільки захоплююча, що до сих пір - це найпопулярніший напрям екстремальних прогулянок.

01

2018

На численні прохання цінителів потужної техніки, ми розробили маршрут "Ліс". На цьому напрямку людина відчуває повний контакт з природою і по справжньому відчуває себе вищою ланкою еволюції. Відчуття значущості прокачується настільки потужно, що на роботі людина робить подвиг за подвигом.

07

2019

В цьому році ми розробляємо маршрут "Гідропарк". Можливість покататися і поплавати привертає в наші ряди нових екстремалів. Хлопці роблять прогулянки зі своїми коханими і визнаються їм в своїх почуттях прямо посеред річки. Їхні почуття такі ж потужні, як і бронемашина, на якій вони здійснюють переправу.

08

2020

В цьому році об'єднуються 2 маршрути: "Ліс" і "Гідропарк". Наші постійні любителі екстремального відпочинку просто наполягали на продовженні задоволення. За 2 години прогулянки на броньовику повністю пропадає депресія і відбувається феєрверк адреналіну.

Без имени-1

2021

Цю історію ми хочемо написати разом з вами. Залишите свій слід у розвитку екстремального туризму в нашому регіоні.

вартість прогулянки

вартість

прогулянки

дізнайся докладніше

Тут можна дізнатися вартість прогулянки по готовим маршрутах і ознайомитися з умовами формування власних варіантів прогулянки

Відтворити відео